HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Rūšys

Go down 
AuthorMessage
Niekas
Face a claquesPranešimų skaičius : 35
Points : 309
Join date : 2009-08-08
Age : 14
Miestas : Nothingness

PostSubject: Rūšys   Tue 11 Aug - 5:41:22

Apie veikėjų rūšis...
Vesperai- šie padarai turi du pavidalus kuriuos gali kaitalioti susikaupimo ir atsipalaidavimo būsenoje. Vienas pavidalas būna žmogiškasis, kitas- bet kokio gyvūno. Vesperai abiejuose pavidaluose turi stipresnes negu žmones galias ir abiejuose sugeba blaiviai protauti. Pavidalai yra įgimti ir nesikeičiantys, gyvūno pavidalas pasireiškia 7 metų vesperams. Po persikeitimo jaučiami pagirių simptomai.Įvairiapusiai, spontaniški, lanksčių interesų, ekstravertiški, dažniausiai draugiški ir rūpestingi, tvirto characterio.
Serafimai- yra dviejų porūšių:
  • Gerieji serafimai- turi baltus sparnus, kartais nežymią aureolę. Skleidžia aplinkui save gerąsias emocijas, nuramina balsu. Dažnai turi muzikos instrumentą kurio melodija geba gydyti smulkias žaizdeles.Ekstravertiški, demokratiški, naivoki, jausmingi, poetiški

  • Blogieji serafimai- gali turėti bet kokios spalvos sparnus. Stipresni ir greitesni už geruosius, sugeba manipuliuoti aplinkinių emocijomis. Dažnai yra žudikai ir nešioja kardus, kurie turi kokių nors magiškų galių.kerštingi, nuotaikų kaita kaip bipolinio, užsispyrę, nedraugiški, intravertiški

Kupidonai- padarai kurie dažniausiai turi garbanotus baltus arba raudonus plaukus. Sugeba priversti įsimylėti savo matomų arba nematomų strėlių šūviais, taipogi jais gali sukelti kitiems padarams bet kokius kitus jausmus. Kartais turi sparnus (mažesnius už serafimų) kuriais skraido. Kupidonai turi kažkokio magiško žavesio kuris juos paverčia patraukliausiais iš visų rūšių padarais.Charizmatiški, žaismingi, ištikimi ir atsidavę arba riziką mėgstantys širdžių ėdikai, flirtuojantys, emocionalūs, kaprizingi.

Kyborgai- padarai kurie turi žmogišką pavidalą kuriame būna įtaisyti įvairūs mechanizmai, schemos. Geba keisti pavidalo dydį. Retesniais atvejais turi vien robotišką pavidalą (robotai gali keisti ir formas ir dydį). Dažnai turi akis- lazerius. Greitumu ir stiprumu neprilygsta tik demonams.Nekalbūs, šalti, tvirto požiūrio ir characterio, sociopatiški ir manipuliuojantys (kartais)
Nimfetės- dažniausiai moteriškos lyties būtybės, kurios turi baltą odą ir ryškias dideles ir gilias akis. Nepaaiškinamais bruožais nepaprastai traukia aplinkinius, sugeba laisvai manipuliuoti jų emocijomis ir jausmais, kartais ketinimais. Dažnai naudojasi aplinkiniais savanaudiškais tikslais. Sapnuose gali pamatyti ateitį. Tačiau nimfetės šiame pavidale sugeba išbūti tik iki 18 metų- poto jos pasikeičia arba į kupidones, arba į demones. Žavios ir dviveidiškos, emocionalios, manipuliatorės, egocentriškos, azartiškos, infantilios. Viduje labai jautrios ir jausmingos.
Demonai- stipriausi, greičiausi ir pikčiausi padarai. Turi du pavidalus- vieną žmogišką kurį naudoja viešumoje tam kad galėtų neįtarti prisigretinti prie savo aukų- kitų padarų iš kurių demonai mėgsta vogti sielas ir jas valgyti. Kitas pavidalas būna demoniškasis (labai kraupus ir nežmoniškas) kuriuo jie naudojasi pragare. Jei demonas per ilgai užsibūna viename ar kitame pavidale jis susilpnėja ir tampa mieguistas. Visi demonai serga sociopatija.Kartais labai emocionalūs, kartais šalti. Neperkalbami, nesukalbami, užsispyrę, karšto temperamento. Dviveidiški, nenuspėjami
Vampyrai- Minta krauju, pasirinktinai gyvūnų arba žmonių. Turi ypatingiau funkcionuojantį kūną, greitai bėga, kartais gali sklęsti pažeme, aukštai ir labai grakščiai šokinėja, gali jausti aplinkui esančių žmonių emocijas, labai gerai girdi ir mato. Vampyrai negali miegoti, arba pasirodyti saulėje (ten vampyrų oda pradeda perštėti, graužti, ilgiau pabuvus- skausmingai luptis, dar ilgiau- kristi lopais, užsidegti.) Kai kurie turi iltinius dantis, kai kurie ne. Sunaikinti vampyrus galima tik suplėšant juos į gabalus. Charizmatiški, turi tvirtą empatijos jausmą, nuoširdūs, įdomūs.
Kiti padarai- visi neišvardinti (poltergeistai, fėjos, elfai, burtininkai, laumės, gnomai, zombiai, dears ir t.t.) Įvairaus charakterio-nuo empatiško iki sociopatiško, nuo narcizų iki depersonalizacija sergančių, nuo autistiško iki standartiško.
Elfai/fėjos
Elfai ir fejos dažniausiai yra linksmi ir geraširdžiai, ekstravertai, puikiai sutaria su kitomis rūšimis.Dažniausiai nevalgo mėsos.Elfai ir fėjos pasižymi šiltais bruožais.Fėjos moka skraidyti, o elfai puikiai įvaldę kovos technikas su ginklais.

P.S. Žmonių rūšies net nerašiau, bet jei esate vienas iš tų retų laimingųjų kuriems žmogaus pavidale pavyko atverti vartus į Zero Dimension būsite pažymėtas kaip kitos rūšies padaras.
Tai vat, ačiū už dėmesį. Au revoir, enfant charmante et fourbe. multiple personality
Back to top Go down
View user profile
 
Rūšys
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zero dimension :: Pradžia :: Sveiki!-
Jump to: